Az oldalon található fotók szabadon letölthetők, de további felhasználásuk más oldalon való megjelentetésük megbeszélés tárgyát képezik.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Bookmarks Share via e-mail Print
BESZÁMOLÓK
RALLYE KÉPEK
SAJTÓANYAGOK
KEZDŐLAP RALLY FOTÓK 2019 BEST FOTÓK 2015 SAJTÓANYAGOK VERSENYNAPTÁRAK LETÖLTÉSEK LINKEK KACSOLAT

Sajtóanyagok:

Magyar Amatőr Rallye Bajnokság 2019 Rallye3 8. Futama Déli régió 5. futama

7x Görbe Rallye a Hídépítő – Sopia-NET Kupáért

A verseny össztávja: 72km (4 felvezetéssel együtt)

Ózd-Salgó Rallye 2019

Az Ózd-Salgó Rali újabb élményekkel ajándékozta meg Hibján Jocit és Szollár Csabit. A srácok küzdöttek a meleggel, a gumiválasztással, de végre célba értek. Kitartásuk jutalma az RC4 kategória 3. helye.

31 augusztus, 2019

Bővebben

Harmadszor is bajnok Hideg Krisztián és Kerék István!

Három hónap kihagyás után, konkrét céllal, méghozzá a horvát bajnoki cím megvédését szem előtt tartva érkezett Nova Goricába Hideg Krisztián és Kerék István. A bajnokság szlovén állomását szeptember 19-21. között rendezték meg, a páros által oly jól ismert és kedvelt pályákon.

Bővebben HIDEG RALLY TEAM – 8. Mahle Rally Nova Gorica

28 szeptember, 2019

Bővebben

Őrületes utolsó szakasszal ért véget a Rally Hungary és az ERC-sorozat! Az Európa-bajnoki címért küzdő versenyzők közül Chris Ingram és a versenyben addig vezető Alexey Lukyanuk is defektet kapott, ami alaposan megkavarta a végső sorrendet. A vége az lett, hogy Turán Frigyes megnyerte a viadalt (tizenhat év után újra magyar Eb-futamgyőztest avattak Nyíregyházán), Chris Ingram révén pedig 1967 után újra brit bajnoka van az Európa-bajnokságnak.

Turán nyert, Ingram az Európa-bajnok!

FIA ERC Rally Hungary 2019

11 november, 2019

Megtisztelő érzés volt a céldobogón állni

FIA ERC Rally Hungary

A zempléni pályákon, ha kicsi szerencsével is megspékelve, de a Peugeot Kupában, ORB 2WD-ben és RC4-ben is második helyen zárta a futamot Hibján Joci és Szollár Csabi.

23 november, 2019

Bővebben Bővebben

Jánosa Ákos sajnos nem sok versenykilométert tudott menni Rubóczky Attilával a zempléni futamon, mert ugyanúgy defektet kaptak, mint tavaly.

Ez az év nem a miénk volt

Keményen kellett küzdeni

A zempléni pályák szinte mindenkiből kivették az erőt, így van ezzel Kurtos Robi és Fridrik Gergő is. Az mondják megérte harcolni, mert a Production Cup 1. helyét adták cserébe.

Bővebben

Slickkel a sáron

Nagyon nehéz versenyen van túl a Speed Technika párosa, a Lencse Zoltán - dr. Kovács Annamária duó, akik a II. Nyíregyháza Rallye-n az Országos Rallye Bajnokság abszolút kilencedik helyére hozták be a Ford Fiesta R5-öt.

24 november, 2019

Bővebben

Ez a Rally

Az időjárás adta nehézségek ellenére minden autójával célba ért az LPWMSport csapata az első Rally Hungary-n, ahol a céldobogón többen is nagyszerű eredményt ünnepelhettek.

Bővebben

Olyan kerek volt minden

Sokan megmosolyogták a szervizben Hibján Jocit és beugrós navigátorát, Jánosa Ákost, de ez cseppet sem zavarta őket, hiszen ők is jól szórakoztak ezen a felálláson.

Bővebben 23. Mikulás Rallye 2019

13 december, 2019

Az eredmény minket igazol

23. Mikulás Rallye 2019

Várható volt, hogy Jánosa Ákos és Hibján Joci lazára veszik a Mikulás Ralin a gyeplőt. Jól tették, hiszen a cél szentesítette az eszközt.

december 13, 2019

Bővebben

Keretbe foglalt csodálatos nyolc év

A Lada Kupa negyedik helyén teljesítette a 23. Taxi4 Mikulás Rallyet a Speed Technika párosa, a Hofbauer Tamás - Kiss Gábor duó.

Tamás nyolc évvel ezelőtt ezen a versenyen debütált Lencse Zoli navigátoraként és most szögre akasztja a tűzálló ruháját egy időre és a családra koncentrál.

Bővebben

Látványos hatodik hely

Az abszolút hatodik helyet szerezte meg a hétvégi Mikulás Rallye-n a Speed Technika párosa, a Lencse Zoltán - dr. Kovács Annamária duó, akik a saját szórakoztatásuk mellett a nézőket sem hagyták cserben.

Bővebben

A decemberben megszokott és évről évre visszatérő Mikulás Rallye Veszprém és környékén idén sem maradt el. Balogh Jani és Holczer Dani visszatérő vendégei ennek a futamnak, akik bár idén egy Skoda Fabia R5-össel versenyeztek, de erre a hétvégére lehetőségük adódott kipróbálni ennek a típusnak a legújabb fejlesztésű változatát, az R5EVO-t.

Bővebben

Kellemes évzáró új impulzusokkal

Nyerj R5-ös élményautóztatást

B Euro Car megnyitó (LPWMSport)

Álomautót álomáron Amerikából? Igen, ez lehetséges, de hogyan kapcsolódik ehhez egy rally autó? A cikkünkből ez is kiderül majd…

december 18, 2019

Bővebben

Úgy tűnik, idén ismét szintet lép a 21. alkalommal megrendezésre kerülő Szilveszter Rallye. Amellett, hogy számos érdekesség és nagy csata várható a december 27-29 közötti évbúcsúztató versenyen, egyben egy vizsgafeladat is lesz, hiszen jövő évtől a viadal már az Alpok-Adria Rally Cup sorozat zárófutama lesz, már be is került a hivatalos versenynaptárba. Oláh Gyárfás, az MNASZ elnöke kijelentette, 21 év kemény munkájának lett meg a gyümölcse azzal, hogy nemzetközi minősítést szerzett a verseny.

Bővebben

Oláh Gyárfás: „A magyar ralisport ékköve ez a verseny”

Szilveszter Rallye. Ózd-Salgó Rallye 2019 Ózd-Salgó Rallye 2019

18 december, 2019

A 2019-es WRC2 Pro világbajnoka, Kalle Rovanperä indul a Szilveszter Rallye-n!

Szilveszter Rallye 2019

Úgy tűnik, az eddigi legemlékezetesebb viadalt rendezik meg december 27-e és 29-e között a Hungaroringen. Ugyanis a 21. alkalommal megrendezésre kerülő Szilveszter Rallye-n rajthoz áll a WRC2 Pro kategóriájának idei világbajnoka. Kalle Rovanperä a szlovák RUFA Sport csapat versenyzőjeként itt búcsúzik el a Skodától, amit egy győzelemmel szeretne feledhetetlenné tenni a mogyoródi óévbúcsúztatón.

23 december, 2019

Bővebben

Kalle Rovanperä legyőzhetetlen volt a Hungaroringen

Jól döntöttek azok, akik a hétvégén kilátogattak a Hungaroringre, ahol összesen 193 páros rajtolt el a hagyományos, már 21. alkalommal megrendezett Szilveszter Rallye-n. A győzelmet a viadal kiemelkedően legnagyobb sztárja, a WRC2 Pro 2019-es világbajnoka, Kalle Rovanperä és navigátora, a csinos Noora Korhonen szerezte meg, míg a legjobb magyar páros, a 2019-es abszolút magyar bajnok Vincze Ferenc – jobb egyben Szőke Tamással – lett, aki végül harmadikként zárt.

Bővebben Szilveszter Rallye 2019

30 december, 2019

Marad a BMW

Átesett a Mitsubishi-szüzességen Lángi Attila. A Varga Racing Team pilótája a 2019-es Szilveszter Rallyn ugyanis egy Evo X-essel állt rajthoz. Az itinert ez úttal is pilótatársa, Temesvári László diktálta neki, akivel ez igazán fergeteges hangulatú autózást produkáltak.

4 január, 2020

Bővebben

Jól érezték magukat

Az abszolút nyolcadik helyen zárta a Szilveszter Rallye-t a Speed Technika párosa, a Lencse Zoltán - dr. Kovács Annamária duó, akik a hétvégén a három új beállítást próbáltak ki.